Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 
Підтримка навчально-виховного процесу


Фінансово-господарська діяльність

У цивілізованому суспільстві освіта, як відомо, найважливіша соціальна і економічна сфера. Рівень і якість освіти визначає добробут країни, рівень її розвитку. Капіталовкладення в освіту є найбільш економічно вигідними.

Одне із самих гуманістичних завдань економіки – це вклад в людину, в розкриття її потенціальних можливостей, у формування найважливішого стратегічного ресурсу країни. Загальновідомо, що сукупний людський інтелект є основною виробничою і творчою силою культури і цивілізації. У зв'язку з цим до інтелекту потрібно відноситись як до найважливішої цінності та мети розвитку суспільства.

Економічно абсурдно вкладати державні кошти в промислове виробництво, сільське господарство, науку, обмежуючи фінансування пріоритетної галузі народного господарства - освіти. На жаль, темпи ресурсного забезпечення освіти в нашій країні відстають від фінансування матеріального виробництва.

Організація та зміст фінансово-господарської діяльності Слов'янської гімназії сьогодні передбачає наступні напрямки:

·утримання приміщення у відповідному до санітарних умов стані (періодичний ремонт, освітлення, санітарія та гігієна, сучасний дизайн предметно – просторового середовища);

·усвідомлення працівниками, батьками, учнями доцільності своєї участі у господарській діяльності гімназії;

·формування почуття господаря, наявність навчально-матеріальної бази, обладнання які відповідають сучасним вимогам.

Фінансово-господарська діяльність адміністрації, Батьківського комітету,Ради навчального закладу, були направлені на вирішення цілого ряду соціально-економічних, навчально – методичних та організаційних проблем. З цією метою використовувалися кошти державного бюджету, що виділялися для покращення матеріально-технічної бази. та благодійні внески юридичних і фізичних осіб.

В останні роки фінансові ресурси навчального закладу акумулювалися на спонсорському Р\Р Дарницького РУО .

З метою попередження фінансових зловживань, забезпечення доступності, безоплатності загальної середньої освіти 30 травня 2013 року було проведено конференцію - звітування про використання коштів, отриманих як благодійні внески за участю педагогічних працівників, Ради гімназії, батьківської громадськості. За наслідками роботи конференції, прийнято одноголосне рішення про результативність використання благодійних та спонсорських внесків.

Всі отримані гімназією матеріальні цінності оформлялися відповідно чинній бухгалтерській документації з подальшим оформленням на балансовий рахунок Слов'янської гімназії в Дарницькому РУО, про що свідчить проведена інспекторами РУО інвентаризація матеріальних цінностей навчального закладу.

Інформація 

щодо благодійних (добровільних) внесків і пожертв у СЗЗ «Слов’янська гімназія»,

отриманих навчальним закладом за 2014-2015 навчальний рік

 

* Всі отримані гімназією матеріальні цінності оформлюються відповідно до чинної бухгалтерської документації з подальшою постановкою на балансовий рахунок Слов'янської гімназії в управлінні освіти Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації.

 ** Придбання матеріальних цінностей здійснюється батьками учнів гімназії за рішенням батьківських зборів протокольно.

Голова Батьківського комітету - Марія Ігорівна Воловенко

 

 Дані для внесення благодійних внесків

Повна назва : БЛАГОДІЙНА ОГРАНІЗАЦІЯ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «БАТЬКІВСЬКИЙ КОЛЕКТИВ СЛОВЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ»

Скорочена назва: БО БФ «БК СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ»

Код 40721097

Розрахунковий рахунок 26002626333200

МФО 351005

НАЗВА БАНКУ Публічне акціонерне товариство «УкрСиббанк»

Приклад

Призначення Благодійні внески батьків 6-Д класу за період вересень 2016 року


 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone