Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

ЗНО онлайн тестування «дивись тут»

ПОСИЛАННЯ

________________________

 
Гуртки та секції


 

ГРАФІК

роботи гуртків, спортивних секцій та творчих об’єднань учнів

у I семестрі 2016-2017 н.р.

пп

Назва гуртка, секції, творчого об’єднання/ джерела фінансування

Прізвище, імя, по батькові

керівника

Термін проведення занять

каб.

день

час

1.

Секція карате

(кошти батьків/оренда)

Левчук Сергій Андрійович

понеділок

середа,п’ятниця

субота

17.00-20.00

17.00-20.00

10.00-12.00

МСЗ

2.

Секція таеквондо

(кошти батьків/оренда)

Баков Віталій Миколайович

вівторок , четвер

16.00-20.00

МСЗ

3.

Секція футболу

(бюджет/ДЮСШ «Атлет»)

Алейнічев В’ячеслав Ігорович

понеділок

вівторок, четвер

17.00-19.00

18.30-20.30

ВСЗ

4.

Секція футболу

(бюджет/ДЮСШ «Юніор спорт»)

Тарханов Віталій Соломонович

вівторок , четвер

середа

17.00-18.30

17.00-19.00

ВСЗ

5.

Секція футболу (бюджет)

Влаєв Микола Іванович

понеділок, середа

п’ятниця

15.15-16.45

15.00-16.30

ВСЗ

6.

Секція настільного тенісу

(бюджет)

Удод Сергій Сергійович

вівторок, четвер

 

15.00-17.00

ВСЗ

7.

Секція волейболу (бюджет)

Бочарова Марина Валентинівна

понеділок, середа,п’ятниця

15.00-16.30

МСЗ

8.

Гурток військової справи

(бюджет)

Поляков Георгій Сергійович

Удод Сергій Сергійович

вівторок, четвер

середа

п’ятниця

15.00-16.55

15.00-16.55

16.30-18.00

126

218

МСЗ

9.

Студія спортивно - бального танцю «Каданс» (бюджет)

Штика Ірина Павлівна

понеділок

вівторок, четвер

п’ятниця

13.15-16.30

13.15-14.45

13.15-17.30

127а

 

10.

Гурток журналістики (бюджет)

Нечаюк Людмила Петрівна

середа, четвер

13.30-17.00

214

11.

Гурток «Рукодільниця» (бюджет)

Фіщенко Юлія Олександрівна

понеділок, середа,четвер

14.00-16.15

236

12.

Студія вокалу «Повітрулі» (бюджет)

Горюшина Тетяна Федорівна

вівторок, середа

четвер

15.00-17.15

14.00-16.15

121

АЗ

13.

Танцювальний ансамбль „Веселад”

( кошти батьків/оренда)

Гусовський Віталій Дмитрович

понеділок,вівторок,

середа , четвер

17.00-20.00

 

127а

14.

Музична студія по класу фортепіано (кошти батьків/ДОП)

Шумакова Ірина Юріївна

 

понеділок , вівторок

середа, четвер , п’ятниця

14.00-19.00

13.00-18.00

132

15.

Студія бального танцю

( кошти батьків/ДОП)

Штика Ірина Павлівна

вівторок, четвер

п’ятниця

13.15-14.00

17.30-19.00

127а

16.

Петриківський розпис

(бюджет, ДЮЦ )

Третяк Наталія В’ячеславівна

понеділок

середа

12.20-13.10

14.00-18.00

129

145

17.

Гурток паперопластики

(бюджет , КПДЮ)

Клименко Ганна Григорівна

вівторок, середа

четвер п’ятниця

15.30-17.05

12.10-16.15

14.15-16.00

145

117

229

18.

Театральна студія

«Синій птах» (позакласна робота)

Кулєшова Любов Василівна

Стеценко Ірина Володимирівна

середа, п’ятниця

15.00-16.00

206

19.

Клуб ерудитів «Еталон» (позакласна робота)

Міткевич Наталія Миколаївна

вівторок

14.00-15.00

122

20.

Євроклуб «Імпульс»

(позакласна робота)

Радіонова Тетяна Вікторівна

середа

14.00-16.00

332

21.

Центр примирення «Довіра»

(позакласна робота)

Кісілюк Оксана Іванівна

вівторок

14.00-16.00

101

22.

Школа лідерів. Учнівський парламент (позакласна робота)

Горюшина Тетяна Федорівна

понеділок

15.00-16.00

209

23.

Екогурток «Магнолія»

(позакласна робота)

Боровик Ніна Миколаївна

середа

15.00-16.00

107

24.

Гурток ЮІР «Крутий віраж» (позакласна робота)

Васянович Олександр Петрович

субота

10.00-12.00

115

25.

Година психолога

(позакласна робота)

Кісілюк Оксана Іванівна

за окремим графіком

 

101

26.

Наукове товариство «Пошук» (позакласна робота)

Безпала Людмила Вікторівна

за окремими графіком

 

208


 

 


 

 


 


 
© 2009 - 2010 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами