Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
Міні-Галерея
У розробці
ОГОЛОШЕННЯ
 
Переможці міських олімпіад 2018


Вітаємо переможців
ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
2017-2018 н.р.

ПІ

Клас

Місце

Куратор

Математика

1.

Висоцький Андрій

11

3

Наврузова Т.В.

Англійська мова

2.

Мохаммад Надія

10

3

Галицька М.Л.,

Дзюба Н.Ф.

3.

Гамєза Ірина

10

3

Галицька М.Л.

4.

Плєтніков Євгеній

11

2

Шатан В.А.

5.

Молоканова Катерина

11

3

Крученюк О.В.

Біологія

6.

Гречанюк Владислава

8

3

Мошура О.М.

7.

Сусло Тетяна

9

3

Мошура О.М.

8.

Гамєза Ірина

10

2

Погибенко Т.Г.

Польська мова

9.

Боднар Антоніна

6

1

Коломійчук А.М.

10.

Вирва Анастасія

6

2

Коломійчук А.М.

11.

Кондратюк Анна

6

2

Коломійчук А.М.

12.

Горева Валерія

6

3

Коломійчук А.М.

13.

Недосвіт Катерина

6

3

Коломійчук А.М.

14.

Забродська Ксенія

6

3

Коломійчук А.М.

15.

Кулик Владислав

6

3

Коломійчук А.М.

16.

Тимошенко Соломія

7

1

Бордюг Н.А.

17.

Бибик Олександра

7

2

Бордюг Н.А.

18.

Бєдарєва Злата

7

2

Бордюг Н.А.

19.

Васильєва Богдана

7

2

Бордюг Н.А.

20.

Литвин Марина

7

2

Бордюг Н.А.

21.

Гудим Максим

7

3

Бордюг Н.А.

22.

Кравчук Валерій

7

3

Бордюг Н.А.

23.

Деревянко Станіслав

7

3

Бордюг Н.А.

24.

Череп Зоя

9

2

Бордюг Н.А.

Українська мова та література

25.

Сущенко Анастасія

8

3

Сущенко І.Б.

26.

Гречанюк Владислава

8

2

Сущенко І.Б.

27.

Захарчук Катерина

9

1

Біцан О.А.

28.

Сусло Тетяна

9

1

Біцан О.А.

29.

Гамєза Ірина

10

1

Антонюк Л.А.

30.

Мохаммад Надія

10

3

Антонюк Л.А.

31.

Цимбалюк Владислава

11

2

Устимович О.І.,

Біцан О.А.

32.

Молоканова Катерина

11

2

Устимович О.І.

Історія

33.

Сущенко Анастасія

8

3

Попова М.В.

34.

Гамєза Ірина

10

1

Міткевич Н.М.

35.

Пилипенко Владислав

11

1

Старов С.Б.

Беженар Г.Д.

Географія

36.

Гречанюк Владислава

8

1

Волошина О.І.

37.

Сусло Тетяна

9

3

Степенко Н.Л.

38.

Лесковець Яна

9

3

Степенко Н.Л.

39.

Гамєза Ірина

10

1

Волошина О.І.

40.

Молоканова Катерина

11

1

Степенко Н.Л.

41.

Козак Анна

11

1

Степенко Н.Л.

Російська мова та література

42.

Гамєза Ірина

10

1

Дудинська Л.М.

43.

Цимбалюк Владислава

11

1

Дудинська Л.М.

Економіка

44.

Перч Ольга

11

3

Волошина О.І.

Педагогіка та психологія

45.

Макаренко Валерія

10

1

Кісілюк О.І.

46.

Барабаш Анна

10

3

Кісілюк О.І.

Лінгвістика

47.

Гамєза Ірина

10

1

Пруднікова Т.В.

48.

Бєдарєва Злата

7

2

Пруднікова Т.В.

Правознавство

49.

Гамєза Ірина

10

3

Старов С.Б.


 

 
© 2009 - 2010 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами