Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
Міні-Галерея
У розробці
ОГОЛОШЕННЯ
 
Міські олімпіади 2014-2015 н.р.


Графік проведення ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014-2015 навчальному році (Завантажити)
ПЕРЕМОЖЦІ
ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
2014-2015 н.р.

№ з/п

Прізвище та ім’я учня

Клас

Місце

Вчитель

Географія

1.

Тимофєєва Єлизавета

10

І

Волошина Оксана Іванівна

 Біологія

 2.

Шевченко Дар'я

 9

 ІІІ

Боровик Ніна Миколаївна

 3.

Тимофєєва Єлизавета

 10

 ІІІ

Погибенко Тамара Григорівна

 4. Бондар Вікторія   10 ІІІ
Погибенко Тамара Григорівна
 5. Аврамець Діана  11  І Погибенко Тамара Григорівна
 6. Абрамова Марія  11  ІІ Погибенко Тамара Григорівна
 Хімія
  7. Молоканова Катерина   8  ІІ Макаренко Олена Леонідівна
 Англійська мова
  8. Пилипчук Вікторія  9  ІІІ Забіяка Наталія Володимирівна
  9. Капустіна Дар'я  10  ІІ Галицька Майя Леонідівна
  Комп'ютерна графіка
 10. Діалло Маріама  10  ІІ Пруднікова Тетяна Вікторівна
 Російська мова та література
 11. Аврамець Діана   11   ІІІ Кулєшова Любов Василівна
 12. Сідько Ольга  9  ІІІ Кулєшова Любов Василівна
 Екологія
 13. Ренчковська Ксенія  11   ІІІ Боровик Ніна Миколаївна
 Історія
 14. Пилипенко Владислав  8  І Попова Марина Валентинівна
 15. Молоканова Катерина  8  ІІ Старов Сергій Борисович
 16. Яроцький Дмитро  10  ІІ
Беженар Георгій Дмитрович 
Старов Сергій Борисович
 17. Литвин Олексій  10  ІІІ
Беженар Георгій Дмитрович
Старов Сергій Борисович
 18. Абрамова Марія  11  ІІІ
Беженар Георгій Дмитрович 
Попова Марина Валентинівна
 Польська мова
 19. Романюк Барбара  8  І Рудник Олена Володимирівна
 20. Бобир Марія  8  ІІ Рудник Олена Володимирівна
 21. Сідько Ольга  9  ІІ Рудник Олена Володимирівна
 22. Романюк Ян  11  І Рудник Олена Володимирівна
 23. Кожевнікова Дар'я  11  ІІ Рудник Олена Володимирівна
 24. Германюк Анастасія  11  ІІІ Рудник Олена Володимирівна
   Веб-дизайн
 25. Юрист Діана  10  ІІ Кізілова Оксана Дмитрівна
 26. Абрамова Марія  11  І Шевчун Любов Іванівна
  Образотворче мистецтво
  27. Литвин Дмитро  9  ІІІ Волинко Ніна Іванівна
  28. Усиченко Світлана   10  ІІ Волинко Ніна Іванівна
 Українська мова та література
   29. Пилипчук Вікторія  9 ІІ Біцан Ольга Анатоліївна
   30. Сідько Ольга  9  ІІІ Біцан Ольга Анатоліївна
  31. Аврамець Діана   11  ІІ Ілясевич Наталія Валентинівна
  32. Бонковська Анастасія   11  ІІІ Ілясевич Наталія Валентинівна
 Світова література
  33. Молоканова Катерина  8  І Дудинська Лілія Миколаївна
 Комп'ютерна анімація
  34.  Волочай Дар'я  10  ІІІ Пруднікова Тетяна Вікторівна 
Бажаємо усім натхнення, творчих успіхів та нових перемог.
 
© 2009 - 2010 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами