Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
У розробці
ПОСИЛАННЯ
 
До 70-ї річниці визволення


Багато років відділяє нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої й найкровопролитнішої в історії людства війни. Але безсмертний подвиг переможців, які відстояли свободу й незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи, не підвладні часу.

У 2013 році ми святкуємо визначну дату в історії України – 70 років визволення Києва від фашистських загарбників.

 Пам’ять про війну, її сувова правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці й вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найдорожче – життя! Війна пройшла залізним плугом через кожне серце, кожну долю й кожне життя. Сувора її правда назавжди залишиться з нами.

 

Учні Слов’янської гімназії стали учасниками Всеукраїнського конкурсу серед молодих журналістів "Наследники победителей".

Учні Крученюк Ярина, Ващенко Віра, Микульська Даша були нагороджені пам’ятними дипломами. Роботи юних журналістів ввійшли до книги «Літопис»-2013.

Дитячі роботи

 

 

 

 Міський квест 18 жовтня 2013 року 


 

Війна… Здавалося б одне маленьке слово, а скільки страху, болю, відчаю воно посіяло в серцях людей. Середину двадцятого століття сколихнула подія, яка була найжорстокішою та найжахливішою за всю світову історію. Вона стала важливою ланкою людства на шляху до світлого майбутнього – Велика Вітчизняна війна. Всі без винятку: мешканці сіл, міст, містечок - у свій час були під владою німців. І навіть наш «Стольний Київ–град» не є винятком.

 

 

 

 

 


 
© 2009 - 2010 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами