Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Список вулиць та будинків, закріплених за закладами освіти Дарницького району «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


На крилах надії

7 березня 2018 року за ініціативи координаційної ради ПАШ ЮНЕСКО школи І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району м. Києва відбувся поетичний фестиваль «На крилах надії» за підтримки Управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

До участі були запрошені учасники-школи ПАШ ЮНЕСКО м. Києва. Фестиваль приурочений до Міжнародного дня рідної мови. Метою заходу, який відбувся в рамках проекту «Мир та права людини», є формування віри в духовні сили та майбутнє країни, утвердження активної життєвої позиції, розвиток естетичних та культурних потреб особистості. Основне завдання фестивалю - виявлення талановитої учнівської молоді з високими духовними цінностями.

Слов‘янську гімназію на фестивалі представляла учениця 10-б класу Семенюк Анастасія з віршами «Вітер» та «Наш стрижень можна похитнути». Атмосфера поетичного вечора була просто неперевершена. Юні митці вражали дорослих своїм талантом майстерно писати вірші на суспільні та особисті мотиви прикрашати їх влучними метафорами та гарно декламувати. Справді варто зазначити, що в Україні підростає неймовірно талановиті та амбітні діти, якими вже пишаються дорослі.

 Відео з конкурсу 

На крилах надії

 

На крилах надії

 

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone