Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Тренінг Школи Миру

Перше заняття миру у цьому році відбулося 18 жовтня у Київському міському будинку вчителя. Для учнів було проведено тренінг «Мозаїка світу», а для вчителів - зустріч щодо діяльності «Школи Миру» у цьому навчальному році. 
Не дивлячись на велику кількість нових учнів школи (у складі нашої команди були Маранда Ліза й Рудзінська Анна (8Г) та Семенюк Анастасія й Шабатин Ліза (10Б)), атмосфера була дружня і тепла. Діти з радістю йшли на контакт, активно працювали і виконували завдання тренінгу креативно та з неабияким ентузіазмом. Усіх поділили на 5 команд, що дало змогу познайомитися ближче. Ми з радістю малювали плакати, вигадували назви островів, писали девізи і навіть, головні страви вигаданих країн.

Підводимо підсумки: перший тренінг у «Школі Миру» пройшов чудово. Результат - багато нових друзів та гарний настрій на цілий тиждень.

Анастасія Семенюк, 10Б клас

 

Тренінг Школи Миру

 

Тренінг Школи Миру

 

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone