Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Тиждень права

 

Щорічно у гімназії відбувається тиждень права, що дає змогу школярам ознайомитися із галуззю права, правничими канонами. З нагоди проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права у Слов’янській гімназії відбулося багато цікавих і пізнавальних заходів для учнів як молодшої, так і середньої та старшої шкіл.

У гості до Слов’янки завітали викладачі та студенти Академії внутрішніх справ, які провели Всеукраїнський урок «Права людини» для учнів 10-х класів. Також відбулася цікава правоосвітницька конференція на тему «Коли мені немає 18…» для учнів 9-х класів. Семикласники взяли участь у перегляді фільму «Торгівля людьми» та дискусії.

Представники Академії завітали і до молодшої школи, а саме до до 3-В класу, та провели бесіду на тему прав дітей, поведінки та відповідальності за свої вчинки, непристойної поведінки деяких учнів, яка виражалася у постійних бійках та нецензурних висловлюваннях. Для учнів молодшої школи також провели бесіди «Хвалити не можна лаяти», а з дітьми, що мають інвалідність, провели бесіди про їхні права.

Протягом усього тижня на другому поверсі стояло «Дерево питань», де гімназисти могли залишити питання, які їх хвилюють. А освічений юрист давав на них відповіді. Традиційно на уроках образотворчого мистецтва малювали плакати.

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 

Тиждень права

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone