Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Список вулиць та будинків, закріплених за закладами освіти Дарницького району «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Школа Миру

24 жовтня в школі №211 відбулося перше заняття «Школи миру» в 2018-2019 навчальному році.

Від нашої гімназії відвідали цей захід, присвячений річниці ООН, я, Журавель Артем (9-Д клас), Ле Дик Чі(9 клас) та Радіонова Тетяна Вікторівна (тьютор).

Спочатку учасникам «Школи миру» запропонували відвідати музей миру, потім нам розповіли про історію школи №211 та про те, як вона отримала таку назву.

Розвиток школи був представлений на 7 стендах із різною інформацією. Наприклад, фотографії з багатьох країн Європи і навіть з послами із США та іншими високопосадовцями багатьох країн світу. Подивившись на зацікавлені погляди учнів-слухачів, я відзначив, що всім учасникам було цікаво.

Після закінчення екскурсії всі гості-школярі взяли участь в тренінговому занятті. Нас поділили на 5 груп по 5-6 осіб і попросили намалювати себе або речі, які з нами пов’язані. Моя команда зобразила людину й навколо неї те, що, на нашу думку, було з нами пов’язано: м’ячі, їжу, ноти, навушники та інше. Наприкінці тренінгу всі 5 груп мали презентувати власний постер та розповісти про себе.

Таким чином, лише за одне заняття кожен із нас отримав нових друзів із різних шкіл міста. Та найголовніше - укотре ми переконались, що питання миру у світі залежить від кожного з нас.

Журавель Артем, 9-Д клас

Школа Миру

 

Школа Миру

 

Школа Миру

 

Школа Миру

  <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone