Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Школа Миру

24 жовтня в школі №211 відбулося перше заняття «Школи миру» в 2018-2019 навчальному році.

Від нашої гімназії відвідали цей захід, присвячений річниці ООН, я, Журавель Артем (9-Д клас), Ле Дик Чі(9 клас) та Радіонова Тетяна Вікторівна (тьютор).

Спочатку учасникам «Школи миру» запропонували відвідати музей миру, потім нам розповіли про історію школи №211 та про те, як вона отримала таку назву.

Розвиток школи був представлений на 7 стендах із різною інформацією. Наприклад, фотографії з багатьох країн Європи і навіть з послами із США та іншими високопосадовцями багатьох країн світу. Подивившись на зацікавлені погляди учнів-слухачів, я відзначив, що всім учасникам було цікаво.

Після закінчення екскурсії всі гості-школярі взяли участь в тренінговому занятті. Нас поділили на 5 груп по 5-6 осіб і попросили намалювати себе або речі, які з нами пов’язані. Моя команда зобразила людину й навколо неї те, що, на нашу думку, було з нами пов’язано: м’ячі, їжу, ноти, навушники та інше. Наприкінці тренінгу всі 5 груп мали презентувати власний постер та розповісти про себе.

Таким чином, лише за одне заняття кожен із нас отримав нових друзів із різних шкіл міста. Та найголовніше - укотре ми переконались, що питання миру у світі залежить від кожного з нас.

Журавель Артем, 9-Д клас

Школа Миру

 

Школа Миру

 

Школа Миру

 

Школа Миру

  <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone