Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Список вулиць та будинків, закріплених за закладами освіти Дарницького району «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


ШКОЛА МИРУ

Вже стали традиційними щомісячні заняття-тренінги для нашої молоді.

Темою березневого тренінгу стала тема «Мир залежить від нас». Учениці 10 класу Шабатин Єлизавета та Сельвестрова Марина брали участь у розгляданні нагальних питань, повязаних із збереженням миру і роль кожного з нас в цьому процесі .

Квітневийтренінг мав на меті переконати дітей в тому, що кожна людина – це унікальний і неповторний Всесвіт, який треба удосконалювати і берегти.

Плідно попрацювати в командах з іншими учасниками руху довелося ученицям 8 класів, Матлінг Майі, Распутній Анастасії, Дрьомовій Марії та Рябовій Марії.

Завершальним тренінговим воркшопом у цьому навчальному році стало запрошення на дебати 16 травня до наших друзів – спеціалізованої школи №85, яка, до речі, є засновником руху - «Школа миру».

Семенюк Анастасія та Савченко Софія , 10 клас, взяли участь в економічній грі, за допомогою якої було запропоновано розглянути таке важливе для нашої країни питання, як корупція, причини її виникнення та шляхи подолання. Учні, учасники дебатів, на прикладі України та Німеччини простежили витоки, причини та наслідки корупційних схем. Створення постера «Антикорупційне дерево» наприкінці зібрання дало дітям змогу висловити свої думки щодо подолання цього згубного явища.

Сподіваємось, що відвідані впродовж навчального року тренінги та психологічні майстерні допомогли нашим дітям глибше зрозуміти себе, свій внутрішній світ, а також дали змогу знайти нових друзів з інших шкіл.

Попереду на нас чекає остання перед літніми канікулами зустріч, на якій учасники проекту «Школа миру» підіб’ють підсумки 2017-2018 навчального року, а також окреслять нові обрії майбутніх досягнень.

ШКОЛА МИРУ

 

ШКОЛА МИРУ

 

ШКОЛА МИРУ

 

ШКОЛА МИРУ

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone