Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


«Школа миру»

15 листопада 2017 р. в Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулося чергове заняття учасників проекту «Школа миру». Темою зустрічі стало святкування Міжнародного дня толерантності 16 листопада. Оновлений склад учасників «Школи миру» звернувся до обговорення такого важливого сьогодні питання як толерантність. Дітям було запропоновано пояснити, як вони розуміють це поняття, пригадати випадки толерантного ставлення та навпаки – ситуації, в яких необхідно скоректувати поведінку, керуючись засадами толерантності. Після цього був проведений веселий воркшоп «Крокодили на острові», під час якого школярі мали проявити толерантне ставлення до інших дітей і працювати в команді.

Наостанок працівники музею запросили дітей у кав’ярню, де запропонували їм приготувати чарівний напій, який живить людину ідеями добра та терпимості та пригостили солодощами.

Наша команда у складі Дрьомової Марії (8-Д), Козлової Софії (8=Д), Кропивницької Ксенії (8-Д), Приймака Ярослава (8-Г) та Семенова Івана (8-Г) не могла, побувавши в музеї, не відвідати експозицій, присвячених людському подвигу, славі та мужності.

Радіонова Т.В., учитель англійської мови, керівник проекту «Школа миру»

«Школа миру»

 

«Школа миру»

 

«Школа миру»

 

«Школа миру»

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone