Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


КВК

25 січня 2017 року у Слов'янській гімназії відбувся конкурс на знання історії відкриття хімічних елементів та періодичної системи Д.І. Менделєєва серед команд 8-х класів.

Наші талановиті восьмикласники показали, що вони з легкістю розгадують хімічні кросворди, знають історію відкриття й походження назв хімічних елементів, наприклад, що є елементи, названі на честь міфічних Богів, відомих людей, небесних тіл, країн.

Капітани команд відповіли на запитання про найбільш пластичний із металів - золото, найбільш тугоплавкий метал - вольфрам, метал у рідкому агрегатному стані – ртуть, «зловонний» - бром, «жовто-зелений» - хлор, «червоний» - рубідій та ще багато про що.

Команди артистів приготували інсценізації історій відкриття платини, калію, йоду, полонію та періодичної системи Д.І.Менделєєва.

Оцінювало конкурс журі. Допомагали журі учениці 11-А класу Сідько Оля та Микульська Дар’я.

Ну і який же конкурс без вболівальників! Адже нам завжди так потрібна підтримка! Усі вболівальники активно підтримували свої команди, класи показали, що вони уміють працювати в команді на спільний результат!

Перемогла, як завжди, дружба, але на І місці опинився 8-В клас, ІІ місце розділили команди 8-А, 8-Б та 8-Г класів, а на ІІІ місці – 8-Д клас.

Організатори конкурсу бажають усім вивчати хімію творчо й креативно! Висловлюють подяку членам журі і командам!

Прекрасний фоторепортаж приготувала Деріга Світлана Іванівна.

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 

КВК

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone