Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Перемога юніорів

       Коли ти приходиш на гру вперше, то тобі здається, що все зовсім легко і зрозуміло, бо ти ж розумний (так усі тобі говорять), багато читав і маєш широке коло інтересів. Але з перших же хвилин гри виявляється, що всі твої енциклопедичні знання є лише додатком до логіки, яку необхідно розвивати, і не за один чи два рази участі в іграх, а протягом багатьох тренувань. Через деякий час ти вже перестаєш помічати,  що все частіше й активніше ходиш на ігри клубу. І це зрозуміло, адже інтелектуальні турніри - це теж змагання, і під час участі в подібних поєдинках у кожного гравця неодмінно прокидається той самий первинний інстинкт - інстинкт перемоги.

       Інтелектуальний клуб  Слов’янської гімназії "Еталон” існує вже 7 років. За цей час команда неодноразово посідала призові місця на районних та міських змаганнях інтелектуалів. Саме під час подібних змагань молодь, починаючи зі шкільної парти, навчається логічно мислити, аналізувати, порівнювати. Учні, які постійно грають в інтелектуальні ігри, як правило, демонструють також високі показники успішності з загальних дисциплін.

        У новому сезоні Інтелект-турніру 2010-2011 н.р. серед юніорів Дарницького району команда "Еталон” посіла І місце, виборовши єдину путівку на міські змагання.

 

Перемога юніорів


Перемога юніорів


 Бажаємо успіху!!!

<<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone