Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Освітній процес у період карантинних обмежень «дивись тут»

Вступна кампанія до 1-го класу у 2021 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Наша Леся

150 років тому, 25 лютого 1871 року, у родині Косачів народилася дівчина Лариса, яка згодом візьме псевдонім «Леся Українка». Майбутня поетка була дуже обдарованою: знала понад 10 іноземних мов, писала вірші, перекладала, мала неабиякі здібності до музики і малювання. У її творчому доробку – близько 270 віршів, поеми, публіцистичні статті, переклади світової класики.

Леся Українка своєю творчістю і перекладацькою діяльністю органічно вплела українську культуру в загальноєвропейський контекст. Улюблений герой поетеси, образ якого втілено в багатьох її творах, – це незламний борець, людина опору, що протистоїть поневоленню.

Цьогоріч з нагоди ювілею письменниці в Україні відбуваються пам’ятні заходи, літературні читання, виставки тощо. Учні Слов’янської гімназії долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу читців Лесиної поезії «Леся Українка і ми – українці», записавши свої виступи на відео, які демонструвалися на великому шкільному екрані. Гімназисти також присвятили цій події свої творчі роботи різних жанрів, із якими можна ознайомитися на тематичній виставці «Наша Леся» у вестибюлі.

До заходів долучилися й найменші школярі, підготувавши ілюстрації до творів поетки. А у шкільній бібліотеці охочі мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Я жива, я буду вічно жити, я в серці маю те, що не вмирає…».

Учителі-словесники підготували й провели тематичні уроки на тему «Хотіла б я піснею стати», на яких учні дізналися про нелегкий життєвий і творчий шлях Лесі Українки.

Учні гімназії також взяли участь у районному конкурсі читців поезії «І буде струна урочисто лунати!», де Гран-прі здобула Коробка Інна, а почесне третє місце – Коваленко Софія. Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!

Наша Леся

Наша Леся
Наша Леся

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone