Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Освітній процес у період карантинних обмежень «дивись тут»

Вступна кампанія до 1-го класу у 2021 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


«Always Learning»
Володіння  іноземними мовами є необхідним кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності, інтеграції у міжнародний та науковий простір. Саме тому, головною метою декади іноземних мов «Always Learning», яка проходила в нашій гімназії ,  було  набуття «soft  skills», спрямованих на формування ключових  компетентностей  21 століття - критичного мислення, інноваційності, творчості та медіа – грамотності, здатності співпрацювати з іншими людьми.  Звичайно, всі учасники освітнього процесу були  задіяні  в заходах, які проходили  з 11листопада по 14 грудня 2019:

11 листопада учні 3-Б кл. ( вч. Савченко В.Д ) дали старт декаді. Вони взяли участь в IV Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок». Перемогу отримали 13 учасників.

«Always Learning»

 

«Always Learning»

15 листопада учні під керівництвом вчителів (Балацій Т.В., Дідик Л.М. та Сокуренко І.Б) випробували свої знання, виконуючи тестові завдання Осінньої сесії олімпіади з англійської мови «Олімпус». Чекаємо результатів та переможців.

«Always Learning»

19 листопада Джеф Стенфорд, професор Лестерского університету (Велика Британія), відвідав нашу гімназію в рамках спільного проєкту Британської Ради та Міністерства освіти науки України FutureEnglish, метою якого є підвищення якості навчання та вивчення англійської мови в закладах загальної середньої освіти.

 

«Always Learning»

2 грудня 2019 року команда учнів 8- 9кл. ( керівник: Дідик Л.М.) взяла участь в другому чемпіонаті з англійської мови ( інтерактивна гра Lingva.Game), який проходив в рамках соціального проекту Департаменту освіти та науки КМДА «Освітній Хаб м. Києва – територія нових можливостей для кожного».

 

Вчителі: Дзюба Н.Ф., Крученюк О.В.,Малько О.В., Апальковська С.В. провели демонстраційні уроки на яких було продемонстровано нові моделі викладання англійської мови , зокрема і в НУШ.

 «Always Learning»

 

«Always Learning»

Вивчення англійської мови може бути цікавим і захоплюючим, а результат зовсім не очікуваним! 2 грудня учні Слов’янської гімназії мали можливість радіти та переживати разом з Томом Соєром та його друзями у однойменній театралізованій постановці «Пригоди Тома Соєра», яку показали юні актори, учні 7-х класів ( вч. Балацій Т.В.)«Always Learning»

 

«Always Learning»

3 грудня вчителі кафедри англійської мови були залучені до експертного аналізу навчально-методичного комплексу "High Note

( автори:Боб Хейстінгс, Стюарт Маккінлі), видавництво Пірсон, Велика Британія.

 

«Always Learning»

9 грудня було проведено шкільний етап захисту робіт МАН . Лаврова Марія ( 9-Г), Зелінська Світлана, Лець Аліса ( 10-А), Рябченко Даря (11- ) виступили з презентаціями своїх напрацювань. (вч. Балагуц В., Забіяка Н.)

11 грудня учні гімназії (вч.Балацій Т.В., Забіяка Н.В., Сокуренко І.Б.,Галицька М.Л., Малько О.В., Прядка Т.О..Крученюк О.В., Дзюба Н.Ф., Радіонова І.В.) випробували свої знання через участь у 10 Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

«Always Learning»

 

«Always Learning»

 

Викладачі польської мови також є активними учасниками декади. Вже котрий рік поспіль учні гімназії разом зі своєю вчителькою польської мови Бордюг Н.А. беруть активну участь у заходах, що проводяться у Києві за підтримки Сенату Польщі та поляками за кордоном через Фонд «Свобода і Демократія»:

10 листопада участь у заході «Забіг Незалежності» до річниці незалежності Польщі;

15 листопада учням випала чудова нагода перевірити знання під час олімпіади , яка проводилася під керівництвом Консула Кароліни Kаспшак, директора польського дому пані Марії Сівко, педагога з Польщі пані Анни Oскерко і вчителя польського дому Надії Сушніцької.

-22 листопада, у гімназії для учнів 8 та 9 класів було проведено цікавий захід в рамках освітнього проєкту-навчання через гру. Тема економічної гри:«Великі поляки для Польщі та світу.Виставка і навчальна економічна гра для дітей та молоді в Україні».

«Always Learning»

 

 «Always Learning»

І, нарешті, декада англійської мови, насичена конкурсами, зустрічами, змаганнями, вікторинами, виставою, завершилась святом "English Kaleidoscope. Festival Attractions." з музикою, піснями, танцями і святковим настроєм. (вч.Балагуц В.В, Дзюба Н.Ф.)

«Always Learning»

 

«Always Learning»

 

«Always Learning»

 <<Назад

 

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone