Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Освітній процес у період карантинних обмежень «дивись тут»

Вступна кампанія до 1-го класу у 2021 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Вчимося граючи

Уже стало доброю традицією те, що вже котрий рік поспіль учні Слов’янської гімназії на чолі зі своїм вчителем польської мови пані Наталею беруть активну участь у різноманітних заходах, що проводяться у Києві за підтримки Сенату Польщі та поляками за кордоном через Фонд «Свобода і Демократія». Це гарна нагода для сучасної молоді брати участь у різноманітних проєктах, спілкуватися польською мовою, здобуваючи знання та незабутній досвід. Так упродовж листопада у місті відбулося багато цікавих заходів, до якихмали нагоду долучитися наші учні.

Świętowanie 101 rocznicy z okazji polskiego Dnia Niepodległości

10 листопада учні 9-х класів Слов’янської гімназії в рамках святкування річниці незалежності Польщі взяли участь у заході «Забіг Незалежності». Необхідно було зробити коло середмістям Києва, кожен учасник отримав мапу з маршрутом, який треба було якнайшвидше подолати. Наші учні чудово впоралися з цим завданням, цікаво провели час та отримали за участь відзнаки на згадку. Після нагородження всі учасники змагань разом розгорнули в сквері, біля костелу Святого Олександра, великий прапор Польщі та заспівали гімн, привітавши таким чином Польщу і всіх поляків з одним із найголовніших свят – 101 річницею Дня Незалежності Польщі.

Udział w Olimpiadzie historycznej

15 листопада учням випала чудова нагода перевірити знання з історії Польщі. У польському домі в Києві проводилася олімпіада під керівництвом Консула Кароліни Kаспшак, директора польського дому пані Марії Сівко, педагога з Польщі пані Анни Oскерко і вчителя польського дому Надії Сушніцької. В Олімпіаді взяло участь 17 учнів. Слов’янську гімназію представляла учениця 9-Д класу Васильєва Богдана.

Gra ekonomiczna poświęcona przedsiębiorczym Polakom z XIX wieku

А нещодавно, 22 листопада, у нашій гімназії для учнів 8 та 9 класів було влаштовано та проведено цікавий захід в рамках освітнього проєкту- навчання через гру. Тема економічної гри: «Великі поляки для Польщі та світу. Виставка і навчальна економічна гра для дітей та молоді в Україні». Ініціатива проведення заходу належить керівництву Слов’янської гімназії та вчителю польської мови Бордюг Наталії під патронатом директора організації Związek Polaków Lewego Brzegu Вадима Покідько та підтримці Наталії Шумлянскої – представниці польської фундації.

Під час навчальної гри учні поринули у ХІХ століття та дізналися чимало цікавої інформації про видатних польських політиків та підприємців, які жили на теренах сучасної України та Польщі. На певний час учні перевтілювалися у підприємців та інвесторів, презентували проєкти та заохочували робити інвестиції.

Ця навчальна гра допомогла учасникам розширити знання мови, дізнатися багато нового з польської культури, економіки та історії.

Вчимося граючи

 

Вчимося граючи

 

Вчимося граючи

 

Вчимося граючи

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone