Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Школа миру
20 вересня 2019 Распутна Анастасія та Корніцов Олексій, учні 10-г класу разом з Радіоновою Т.В. відвідали незмінних лідерів популярного руху «Школа миру» - СЗЗ  №85. Для підлітків було організовано зустріч з Гарі Реуше. Ця видатна особистість не могла залишити байдужим! Професор сільскогосподарських наук, керівник проекту в групі Світового банку, він працює в Україні з 1992 року та проживає тут з 2003 р. Він є активним пропагувальником здорового способу життя, а також опікується проблемами довкілля; є організатором дитячих таборів, які покликані відволікти молодь від смартфонів, натомість приділити час спілкуванню з природою та залучити дітей до збереження ресурсів. Отже, визначна людина! 
Потрібно зазначити, що зустріч проводилася виключно англійською мовою. Цим Гарі хотів залучити дітей до розуміння та обговорення проблем не тільки України, а й цілого світу. Як приклад він продемонстрував звернення юної Грети Тунберг до урядів різних країн та звернув увагу аудиторії на важливі справи та досягнення дівчини.
Сподіваймося, що Настя та Олексій поділяться враженнями та досвідом участі в англомовному заході зі своїми друзями та однокласниками і це змусить учнів більше цінувати здоров‘я планети!

Школа миру

 

Школа миру

 

Школа миру

  <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone