Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Чого хоче жінка?

До Міжнародного жіночого дня учні Слов’янської гімназії шукали відповідь на це одвічне питання. У нашій щоденній рутині дуже часто ми просто забуваємо про романтику і мандри, перестаємо мріяти та вірити в дива. Так трапилося і зі звичайною учителькою, яка неймовірно хотіла провести це чудове весняне свято у Парижі, сходити на шопінг та просто відпочити, насолоджуючись романтикою. Заснувши втомленою у маршрутці, уві сні вона відправляється у захопливі мандри, а разом із нею – усі глядачі. «Це ж те, що треба справжній жінці!» – погоджувалися вчителі!

Виставу наполегливо та натхненно готували учні 2-10-х класів під керівництвом Кулєшової Любов Василівни. Вокальний ансамбль «Кралечки» (керівник Горюшина Тетяна Федорівна), який складається з учителів Слов’янської гімназії, розпочав святкове дійство зворушливою піснею «Тихо над річкою». Перенесли у казковий світ безтурботності та дитинства юні танцівниці студії «Каданс» (керівник Штика Ірина Павлівна), виконавши композицію «Мрія». Вихованці вокальної студії «Повітруля» (керівник Горюшина Тетяна Федорівна) дивували неймовірними дзвінкими голосами та подарували чудовий настрій, виконавши композицію «Козачий романс». Кілька запальних танцювальних композицій виконали дівчатка-старшокласниці (Рисак Анна, Бардар Алла, Коровченко Софія) під майстерний вокал Маркович Марії, Черкаського Кирила та Хагхіяна Раміна. Глядачі були вражені і танцювальною композицією «Весна», виконаною дівчатками третього та восьмого класів. Та певно чи не найбільше всіх зачарував наймолодший учасник – другокласник Левченко Максим, який попри свій юний вік полонив серце кожної жінки!

Тут було все: мандри, сподівання, мрії, пісні, танці, романтика, любов. Стрибки з парашутом, занурення з аквалангом в Біскайській затоці, перегони на байках околицями Парижа – кожен охочий міг поринути у цю атмосферу! Увесь концерт супроводжувався яскравою презентацією, яку підготувала Балидіна Марія.

Отак тепло, щиро та невимушено минув переддень свята весни!

Відео 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 

Чого хоче жінка?

 <<Назад

 

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone