Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Святкування Walentynеk

Концерт-презентація, присвячена святкуванню Walentynеk (польською мовою, із субтитрами українською мовою)

Сучасні вимоги до методів викладання у Слов’янській гімназії передбачають розвиток освіти в контексті європейських цінностей. Важливе значення в навчальному процесі займає не тільки стимулювання інтересу учнів до вивчення польської мови, а і розвиток в учнів здібностей використовувати польську мову, як інструмент спілкування в діалозі.

З цією метою у Слов’янській гімназії вчителем польської мови Бордюг Наталією запроваджено практику залучення учнів до відвідання концертів, переглядів фільмів польською мовою, підготовок творчих презентацій. Такі заходи спонукають до вивчення мови, ознайомлення з соціокультурними особливостями культури Польщі, допомагають реалізації талантів акторського мистецтва та розкриттю творчих здібностей молодих особистостей.

Так, учням 8-х класів було запропоновано підготувати польською мовою виступ-презентацію, присвячену святкуванню Walentynеk.

Концерт відбувся 22 лютого для паралелей 7-х та 8-х класів, що вивчають польську мову. На сцені розгорнулася справжня феєрія дійства, музики і танцю. Презентацію, підготовлену Богданою Антонюк, реалізували юні актори (О. Горецька, Л. Джевага, А. Біленька, М. Литвин, Я. Шам, Д. Кравченко, М. Коломієць, М. Цапенко, В. Скибун, О. Биков, М. Лаврова, А. Новіцька, В. Казак, О. Кравченко, Б. Васильєва), що дарували неймовірні емоції та створили легку та невимушену атмосферу у глядацькому залі. Вистава, яка складалася з танцювальних композицій та вокальних номерів, не залишила байдужими глядачів: учнів, батьків, вчителів. Усі залишилися задоволені побаченим та дякували учасникам бурхливими оплесками!

Святкування Walentynеk

 

Святкування Walentynеk

 

Святкування Walentynеk

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone