Слов`янська гімназія
Головна сторінка Про гімназію Навчальна діяльність Проектна діяльність Для батьків Для учнів Фотогалерея Корисні посилання
Меню
ОГОЛОШЕННЯ

Вступна кампанія до 1-го класу у 2020 році «дивись тут»

НАШІ ПАРТНЕРИ

__________________________

__________________________

ПОСИЛАННЯ

__________________________

__________________________

__________________________

 

Додавання коментаря


Герої Небесної Сотні

 

20 лютого вся Україна згадує ті трагічні історичні події, які змінили життя нашого народу назавжди. 107 Героїв Небесної Сотні віддали свої життя за краще майбутнє нашої держави. 45 із них загинули від куль саме в цей день 2014 року.

Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали найдорожче – своє життя. Віддали за нас, щоб ми жили в незалежній та квітучій країні.

Учні Слов’янської гімназії долучилися до заходів пам’яті героїв. Вшанували загиблих на Майдані, відвідали меморіальні стели на Європейській площі та вулиці Грушевського, підготували тематичну виставку та розпочали навчальний день із радіоповідомлення та хвилини мовчання.

Учні 9-х класів Войцеховський Ілля, Шевченко Андрій та Кісєльов Вадим виконали пошуково-дослідницьку роботу й взяли участь у марафоні учнівської молоді міста Києва «Воїни світла у моєму серці», який відбувся у приміщенні музею-студії «Сила патріотизму». Хлопці представили життєвий шлях Героїв Небесної Сотні Дарницького району Сидорчука Юрія Володимировича та Пасхаліна Юрія Олександровича.

 

Герої Небесної Сотні

 

Герої Небесної Сотні

 

Герої Небесної Сотні

 <<Назад

Напівжирний Похилий текст Підкреслений текст Закреслений текст | Вирівнювання по лівому краю Вирівнювання по центру Вирівнювання по правому краю | Вставити смайлик Вставити посиланняВставити захищене посилання | Прихований текст Вставити цитату Перетворити обраний текст із транслітерації в кирилицю

 
© 2009 - 2013 Слов'янська гімназія Титульна сторінка l Форум l Реєстрація l Зв`язок з нами


Блог о SEO Всё для Windows Phone